DINAZOR PASTA….

IMG_8626.JPG bütün

Yaklaşık 3 yıldır özel günlerinde pastalarımla birlikte olduğumuz Sevgili Serap Hanım’ın biricik oğluşu SARP için bu yıl 5.doğumgününde büyük bir keyifle yaptığım DINOSAUR KING çizgi dizisinin karakterlerinin bulunduğu pasta….

Görünümlerinin korkunçluğu nedeniyle sevimli dinozor karakterlerini yapmayı önerdiğim zaman Serap Hanım ve eşi her zamanki gibi uygulamayı bana bıraktılar… Ancak figürleri çalışmaya başladığım zaman kendimi bu milat öncesi büyük arkadaşların ! :) dünyasında buluverdim ve ortaya bu figürler çıktı…. Kendimi o kadar kaptırmışım ki Sarp’ın pastasının üzerinde olmasını istediği şeyleri sayarken söylediği “içinden lavlar fışkıran yanardağ” isteğini bile son anda spontane bir kararla yanardağın içine gizlediğim fışkıran büyük bir maytap ile desteklemiş buldum kendimi…:)) Sonrasında meraklı bir bekleyiş başladı…. Partinin akşamına Serap Hanım’ın beğeni dolu mesajı ile tüm planlarımın gerçekleşmiş olduğunu öğrenmek inanılmaz mutluluk vericiydi…. :))

Savcı ailesine mutluluklar ve nice güzellikler dileklerimle….. Sevgiler…

KING DINASORUS CAKE - SARP BIRTHDAY CAKE
KING DINASORUS CAKE - SARP BIRTHDAY CAKE
Bu yazı ÇOCUKLAR İÇİN DOĞUMGÜNÜ PASTALARI, ÇİZGİFİLM KARAKTERLİ PASTALAR içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s